KONSULTACJE I SZKOLENIA

Konsultacje

Szkolenia

Konsultacje

W ramach naszych kreatywnych konsultacji udzielamy wsparcia w zakresie tworzenia koncepcji produktów, strategii rozwoju marki i pomagamy poukładać wszelkie aspekty związane z budowaniem swojego biznesu online od podstaw. Konsultacje oferujemy w ramach spotkań na Skype lub Zoom. Po konsultacji otrzymasz od nas pdf z podsumowaniem spotkania.

Konsultacje dostępne są w dwóch opcjach:

Konsultacje produktowe

Najlepsze rozwiązanie dla osób, które mają zaplecze merytoryczne i wiedzę, ale nie mają pojęcia, jak je opakować. Nie wiesz jak sprzedać swój know-how? Pomożemy Ci w tym, krok po kroku. Oprócz procesu wdrożenia, udoskonalimy z Tobą produkt tak, aby był dopięty na ostatni guzik.

Konsultacje strategiczne

Jeśli utknęłaś w miejscu lub dopiero zaczynasz i zupełnie nie wiesz jak poruszać się w świecie biznesu online, to świetnie trafiłaś! Pomożemy Ci stworzyć skrojoną na miarę strategię biznesową, o którą będziesz opierać swoje działania w sieci. Określimy wspólnie Twoją grupę docelową i zaplanujemy działania, które przybliżą Cię do realizacji celów biznesowych.

Szkolenia

W tym miejscu znajdziesz nasze kluczowe szkolenia, które nadają się zarówno dla początkujących, jak i średniozaawansowanych. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu będziesz mogła szybciej i skuteczniej rozwijać swoją markę online. Nasza wiedza opiera się na wieloletnim doświadczeniu w pracy z klientkami budującymi swoje własne marki online.

Jeśli nie znalazłaś tu tego, czego szukasz – napisz do nas! Być może stworzymy dla Ciebie dedykowane szkolenie!

Szkolenie: MailerLite i lejek sprzedażowy

Jeśli totalnie nie wiesz, jak poruszać się po narzędziu MailerLite, a Twoja lista mailowa od miesięcy się kurzy, bo nie potrafisz jej skutecznie wykorzystać – dołącz do naszego szkolenia. Poruszymy zarówno tematy techniczne, jak i merytoryczne, które pomogą Ci rozwijać Twoja listę mailową. Lejek sprzedażowy? Segmenty? Grupy odbiorców? Double opt in? Jeśli to brzmi jak czarna magia, zapisz się!

Szkolenie: Facebook lub Instagram w budowaniu marki online

Spędzasz godziny, obserwując dynamicznie rozwijające się konta, a sama nie potrafisz znaleźć metody na zaangażowanie swojej społeczności? Szukasz pomysłu na spójność wizualną Twoich profili? Nie wiesz, jak zwiększać liczbę obserwujących, a Twoje Insta Stories są po prostu… nudne? Zadbaj o podstawowe szkolenie z zakresu social mediów w budowaniu marki online i popraw swoje wyniki!

Napisz do nas i zarezerwuj termin

Zdecyduj, jak możemy Ci pomóc i czego potrzebujesz, a następnie wypełnij formularz rezerwacji, który znajduje się poniżej. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia prześlemy Ci szczegóły dotyczące rezerwacji terminu i płatności.

Jeśli nie lubisz formularzy, możesz napisać także bezpośrednio na nasz adres wspolpraca[at]brandgirls.pl – pamiętaj koniecznie o przesłaniu wszelkich potrzebnych informacji.

 

9 + 13 =