branding

Wyróżniające i wyjątkowelogo i identyfikacja wizualnadla Twojej marki premium

Sposób, w jaki pozycjonujesz swoją markę, pokazuje Twoim Klientom, kim jesteś i jaka jest Twoja oferta. Pomaga Ci dotrzeć do Twojego Klienta Idealnego.

Chcesz tworzyć dochodowy biznes, który jest odbierany jako profesjonalny i godny zaufania? Czy wizualna strona Twojej marki rzeczywiście podkreśla to, co wyjątkowe i unikalne, Twoją przewagę na tle konkurencji?

W Brand Girls pomożemy Ci to osiągnąć.

Jeśli myślisz o swoim logo, jako o twarzy swojej firmy, tobranding jest zdecydowanie jej osobowością!

Identyfikacja wizualna, która przyciągnie do Ciebie klientów

Logo to podstawowe narzędzie kreowania wizerunku firmy. Znak graficzny, który identyfikuje Twoją markę. Identyfikacja wizualna jako całość to zarówno logo, kolory, zbiór fontów, jak i cała koncepcja wizualna jej wizerunku w relacji z klientami. W logo zawiera się nie tylko symbol, który ma budować skojarzenie, lecz także estetyka, klimat, misja Twojej marki. W kolorach i użytych fontach jesteśmy w stanie zakodować cechy marki, dzięki czemu łatwiej nam dotrzeć do klientów będących w naszej grupie docelowej.

Profesjonalna identyfikacja wizualna to inwestycja, która Ci się opłaci i wesprze rozwój Twojej marki.

Spójny i dopracowany wizerunekto przepis na sukces!

 • ZNie poprzestawaj na amatorskim lub źle zaprojektowanym logo. Zainwestuj w profesjonalny projekt i zrób pierwszy krok w kierunku budowania silnej i rozpoznawalnej marki.
 • ZTwoja marka zasługuje na piękną i wyróżniającą oprawę wizualną - logo, paletę kolorystyczną, zestaw fontów i akcenty graficzne. Pozwól jej błyszczeć!
 • ZIdentyfikacja wizualna to nie tylko atrakcyjna oprawa graficzna, to także esencja wartości, misji i cech Twojej marki. Profesjonalny projekt pomaga wybrzmieć temu, co w Twojej komunikacji najważniejsze.

Trzy kroki do podjęcia z namiwspółpracy projektowej

01 Konsultacja wstępna

Spotykamy się na wstępnej bezpłatnej konsultacji, podczas której rozmawiamy o Twojej marce i określamy wspólnie, jakie działania będą najefektywniejsze. Ustalamy zakres naszej współpracy tak, abyś jak najbardziej na niej skorzystała. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, pomagamy Ci dokonać wyboru pakietu usług idealnego dla Twoich potrzeb.

02 Umowa i wycena

Poczucie bezpieczeństwa jest bardzo ważne – zarówno nasze, jak i Twoje. Dlatego każda nasza współpraca opiera się o konkretne ustalenia i umowę, którą podpisujemy. Ustalamy w niej dokładny zakres działań, pełen kosztorys, harmonogram oraz kwestie praw autorskich. Opłacasz pierwszą transzę płatności, a my rezerwujemy termin naszej współpracy i przygotowujemy się do jej realizacji.

03 Proces kreatywny

Po dopilnowaniu spraw administracyjnych otrzymujesz od nas zestaw informacji dotyczących przebiegu naszej współpracy, możliwości i metod kontaktu z nami w trakcie jej trwania, dostęp do sekcji FAQ, informacje o sposobie przekazywania materiałów do projektu — wszystko zebrane w jednym miejscu dla Twojej wygody. My zabieramy się do działania, a Ty możesz się zrelaksować, bo wszystko mamy ustalone!

Jeśli nie masz jeszcze identyfikacji lub sama stworzyłaś swoje logo i jesteś gotowa na zmiany- sprawdź nasz cennik i umów się na bezpłatną rozmowę wstępną.Let's create some magic!

Dlaczego potrzebujeszidentyfikacji wizualnej Twojej marki?

Dobrze zaprojektowana identyfikacja wizualna marki to jeden z podstawowych elementów na drodze do jej sukcesu. Logo to pierwsza rzecz, jaką Twoi odbiorcy zauważają i zapamiętują, dlatego ważne jest, aby było ono zaprojektowane profesjonalnie i odpowiednio oddawało charakter i wartości firmy.

Logo pomaga budować rozpoznawalność marki, wyróżnia Twój brand na tle konkurencji, a także pozwala przekazywać wartości i misję Twojej firmy, ułatwiając klientom łączenie się z Twoją marką na poziomie emocjonalnym.

Jak wygląda tworzenie identyfikacji wizualnej krok po kroku?Poznaj nasz proces!

Odkrywanie

Najpierw przesyłamy Ci brief, który masz za zadanie wypełnić najdokładniej, jak potrafisz. Następnie spotykamy się online na konsultacji. Wspólnie poznajemy Twoje potrzeby i zagłębiamy się w Twoją firmę i grupę docelową, aby upewnić się, że to, co stworzymy, jest zgodne z Twoją strategią. Nasze spotkanie stanowi fundament do naszej dalszej pracy nad Twoją marką.

3

Mood board

Po naszym spotkaniu przygotowujemy dla Ciebie mood board – tablicę inspiracji i estetyki, która ma stanowić punkt wyjścia do naszego projektu identyfikacji wizualnej. Masz na tym etapie możliwość oceny kierunku, w jakim chcemy podążać z Twoim projektem i wprowadzić swoje sugestie.

3

Kreacja

Tu wyciągamy magiczne różdżki i działamy nad ożywieniem koncepcji i pomysłów, które wcześniej omówiłyśmy. Przygotowujemy projekty, wpadamy w szał twórczy i przelewamy do programów graficznych naszą wizję.

3

Czas na Twój feedback!

Otrzymujesz od nas wgląd w swoje projekty, możesz zobaczyć, jak Twój branding wygląda w użyciu. Otrzymujesz od nas wizualizacje i przykłady zastosowania logo. To moment na Twoje uwagi i poprawki, o ile oczywiście się pojawią! 😉

3

It's alive!

Twój projekt identyfikacji wizualnej jest gotowy, a Twoja marka zyskała cudowną oprawę wizualną! Otrzymujesz od nas wszystkie niezbędne pliki projektów, a także przykłady i wizualizacje wykorzystania ich w kreacjach Twojej marki.

3

Gotowa na zmiany? Działamy!

Branding wersja podstawowa

 • 3-5 tygodni

  przybliżony czas realizacji

 • od 1599 netto + vat

  1966,77 zł brutto

Potrzebujesz więcej?

+ dodatkowa wersja alternatywna logo

Dodatkowa wersja logo z innym układem graficznym

+ 399 zł netto + vat / 490,77 zł brutto

+ szablony grafik do social media

Zestaw 5 edytowalnych szablonów grafik do social media (dowolne formaty)

Grafiki przygotowane w wybranym programie (Photoshop / Photopea / Canva)

Instrukcja obsługi szablonów

+ 600 zł netto + vat / 738 zł brutto

"z pewnością była to jedna z moich najlepszych decyzji biznesowych w tym roku – w końcu postawić na profesjonalny branding. Myślę, że nie bez przyczyny akcja sprzedażowa, jaka zadziała się tuż po rebrandingu, miała rekordowe wyniki"

Justyna Stańska - www.italianamarketing.pl

Pełna identyfikacja wizualna

 • 5-7 tygodni

  przybliżony czas realizacji

 • od 3999 netto + vat

  4918,77 zł brutto

Bonus:

Pattern firmowy (wzór)

Zestaw ikon (5 sztuk)

Projekt wybranego materiału do druku
(np. wizytówka, voucher, naklejki, metki)

Potrzebujesz więcej?

+ dodatkowa wersja alternatywna logo

Dodatkowa wersja logo z innym układem graficznym

+ 399 zł netto + vat / 490,77 zł brutto

+ szablony grafik do social media

Zestaw 5 edytowalnych szablonów grafik do social media (dowolne formaty)

Grafiki przygotowane w wybranym programie (Photoshop / Photopea / Canva)

Instrukcja obsługi szablonów

+ 600 zł netto + vat / 738 zł brutto

"Współpraca z Dziewczynami była na bardzo wysokim poziomie, obie podchodzą do klienta w sposób indywidualny i kreatywny. Jestem bardzo zadowolona z kompetencji jak i sposobu wykonania."

Honorata Skrzypek-Komorowicz - www.kredytowyporadnik.pl

Kim jesteśmy?Dowiedz się więcej o Brand Girls!

Jesteś gotowa do działania?Umów bezpłatną konsultację wstępną!

Informacje handlowe zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Umowa o współpracę zostanie zawarta z chwilą zaakceptowania przez obie strony finalnej wyceny, zakresu działań oraz terminu realizacji.