design

Szyta na miarę, dopracowana w szczegółachoprawa graficznadla Twojej marki premium

Indywidualnie zaprojektowane szablony do social media dla Twojej marki to doskonałe narzędzie do budowania spójności wizualnej online. Jeśli masz logo lub podstawową identyfikację wizualną, z łatwością przygotujemy dla Ciebie szablony grafik zgodne z jej estetyką.

Warto zadbać o spójne grafiki i ujednolicony przekaz wizualny, aby ułatwić klientom zapamiętanie i rozpoznawanieTwojej marki pośród innych komunikatów w social media.

Projekty firmoweszyte na miarę marki premium

Zaprojektujemy dla Ciebie piękne wizytówki, których design dopełni identyfikację wizualną Twojej marki. Przygotujemy projekty materiałów promocyjnych i do druku w różnych formatach.

Czemu warto miećspójną oprawę graficzną marki?

  • ZPatrzysz na piękne zaprojektowane konta na Instagramie i czujesz, że też chciałabyś tak wyróżniać się ze swoją oprawą graficzną marki w social media? Nic prostszego! Stworzymy dla Ciebie dedykowane szablony, tak abyś mogła podkreślić to, co najważniejsze!
  • ZTwój odbiorca musi wiedzieć, jakiego typu produkty sprzedajesz, jaka jest ich półka cenowa. Trzeba uświadomić mu, czy jest w Twojej grupie docelowej. Odpowiednie przygotowanie graficzne pomoże Ci to osiągnąć!
  • ZSpójność wizualna w obrębie social media, strony www, projektów do druku, jednolita estetyka, stała kolorystyka... To wszystko ma wpływ na rozpoznawalność Twojej marki i może zwiększyć zaufanie odbiorców. Od zawsze wiadomo, że większe zaufanie to większe prawdopodobieństwo zakupów Twoich usług czy produktów. Zadbaj o to z nami!

Trzy kroki do podjęcia z namiwspółpracy projektowej

01 Konsultacja wstępna

Spotykamy się na wstępnej bezpłatnej konsultacji, podczas której rozmawiamy o Twojej marce i określamy wspólnie, jakie działania będą najefektywniejsze. Ustalamy zakres naszej współpracy tak, abyś jak najbardziej na niej skorzystała. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, pomagamy Ci dokonać wyboru pakietu usług idealnego dla Twoich potrzeb.

02 Umowa i wycena

Poczucie bezpieczeństwa jest bardzo ważne – zarówno nasze, jak i Twoje. Dlatego każda nasza współpraca opiera się o konkretne ustalenia i umowę, którą podpisujemy. Ustalamy w niej dokładny zakres działań, pełen kosztorys, harmonogram oraz kwestie praw autorskich. Opłacasz pierwszą transzę płatności, a my rezerwujemy termin naszej współpracy i przygotowujemy się do jej realizacji.

03 Proces kreatywny

Po dopilnowaniu spraw administracyjnych otrzymujesz od nas zestaw informacji dotyczących przebiegu naszej współpracy, możliwości i metod kontaktu z nami w trakcie jej trwania, dostęp do sekcji FAQ, informacje o sposobie przekazywania materiałów do projektu — wszystko zebrane w jednym miejscu dla Twojej wygody. My zabieramy się do działania, a Ty możesz się zrelaksować, bo wszystko mamy ustalone!

Chcesz uspójnić wizerunek marki lub stworzyć produkt cyfrowy? Sprawdź naszą ofertę i wyczarujmy razem coś wyjątkowego!Let's make it shine!

Twój produkt cyfrowypowinien być atrakcyjny wizualnie

Materiały wielostronicowe jak e-booki, katalogi, pliki pdf to świetny pomysł na pełnowartościowy produkt cyfrowy. Zadbamy o profesjonalny skład i piękną oprawę graficzną Twoich publikacji.

Piękna i estetyczna oprawa graficzna e-booka, lead magnetu czy katalogu ofertowego zatrzyma uwagę Twoich klientów na dłużej i zachęci ich do zapoznania się z materiałem.

Jak wygląda projektowanie oprawy graficznej krok po kroku?Poznaj nasz proces!

Witamy Twoją markę na pokładzie!

Naszą współpracę projektową zaczynamy od poznania Twojej marki. Jeśli masz już swoją identyfikację wizualną – cudownie! Prześlij nam wszystkie informacje (paletę kolorów, listę fontów, pliki logo). Jeśli jeszcze jej nie masz, to mamy dwa rozwiązania: zamawiasz ją u nas, a my wyczarujemy komplet projektów lub samodzielnie określasz potrzebne elementy (kolory, fonty, styl marki).

3

Twoje potrzeby

Określamy, co konkretnie możemy dla Ciebie zaprojektować. Jeśli decydujesz się na druki, szablony lub gotowe grafiki – ustalamy, jakie jest ich przeznaczenie, wybieramy właściwe formaty. Jeśli składamy Twojego pięknego e-booka, przesyłasz nam materiał źródłowy (pamiętaj o korekcie!), a my wyceniamy dla Ciebie projekt.

3

Kreacja

Tu wyciągamy magiczne różdżki i działamy nad ożywieniem koncepcji i pomysłów, które wcześniej omówiłyśmy. Przygotowujemy projekty, wpadamy w szał twórczy i przelewamy do programów graficznych naszą wizję.

3

Czas na Twój feedback!

Otrzymujesz od nas wgląd w swoje projekty. Przesyłamy wizualizacje i przykłady projektów "w użyciu". To moment na Twoje uwagi i poprawki, o ile oczywiście się pojawią! 😉

3

Czas się pochwalić!

Twoje projekty są gotowe! Przesyłamy Ci dostęp do plików szablonów, a w przypadku materiałów firmowych – pliki dla drukarni. Jeśli składałyśmy Twojego e-booka, otrzymujesz go w odpowiednim formacie, gotowego do wrzucenia do sklepu lub wysłania Twoim klientom!

3

Gotowa wspólnie stworzyć coś pięknego? Działamy!

Projekty firmowe

Wizytówki

Projekt wizytówki dwustronnej
W cenie jednorazowa poprawka projektu
Cena nie uwzględnia druku

od 250 zł netto + vat / 307,50 zł brutto

Ulotki

Projekt ulotki dwustronnej, format a4/a5/a6/DL
W cenie jednorazowa poprawka projektu
Cena nie uwzględnia druku

od 250 zł netto + vat / 307,50 zł brutto

Roll-up

Projekt graficzny roll-up w wybranym rozmiarze
W cenie jednorazowa poprawka projektu
Cena nie uwzględnia druku

od 200 zł netto + vat / 246 zł brutto

Papier firmowy

Projekt papieru firmowego z logo marki
W cenie jednorazowa poprawka projektu
Cena nie uwzględnia druku

od 200 zł netto + vat / 246 zł brutto

Voucher/kupon

Projekt graficzny vouchera/kuponu
W cenie jednorazowa poprawka projektu
Cena nie uwzględnia druku

od 270 zł netto + vat / 332,10 zł brutto

Naklejki

Projekt graficzny naklejek z logo
W cenie jednorazowa poprawka projektu
Cena nie uwzględnia druku

od 270 zł netto + vat / 332,10 zł brutto

Projekty do social media

Zestaw szablonów do social media - 5 sztuk

Pakiet 5 edytowalnych projektów graficznych do Social Media w wybranych formatach.

Twórz unikalne kompozycje przy pomocy zaprojektowanych, w pełni edytowalnych szablonów w estetyce i stylu Twojej marki.

WAŻNE: Szablony są przekazywane linkiem do programu Canva, w którym znajdziesz szablony do edycji.

900 zł netto + vat / 1107 zł brutto

Gotowe grafiki do social media - 5 sztuk

Pakiet 5 projektów graficznych do Social Media w wybranych formatach.

Zaprojektujemy dla Ciebie grafiki do social media, na potrzeby reklam, kampanii sprzedażowej, publikacji postów, newslettera i inne.

WAŻNE: Grafiki są nieedytowalne, przekazujemy sfinalizowany projekt w formatach .png / .jpg

600 zł netto + vat / 738 zł brutto

Skład e-booków i publikacji

Skład e-booka - wersja podstawowa

Jednolita makieta treści
Podstawowe opracowanie graficzne
elementy ozdobne stron, ikony, drobne znaczniki
Dopasowanie materiałów graficznych przesłanych przez klienta
Interaktywny spis treści z linkowaniem rozdziałów

Format pliku: pdf

od 40 zł netto + vat / 49,20 zł brutto za stronę

Skład e-booka - wersja premium

Dynamiczna makieta treści (styl magazynowy)
Rozbudowane opracowanie graficzne
elementy ozdobne stron, ikony, drobne znaczniki zgodne z identyfikacją marki
Dopasowanie materiałów graficznych przesłanych przez klienta
Interaktywny spis treści z linkowaniem rozdziałów
5 dodatkowych autorskich ilustracji 

Format pliku: pdf

od 60 zł netto + vat / 73,80 zł brutto za stronę

Kim jesteśmy?Dowiedz się więcej o Brand Girls!

Jesteś gotowa do działania?Umów bezpłatną konsultację wstępną!

Informacje handlowe zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Umowa o współpracę zostanie zawarta z chwilą zaakceptowania przez obie strony finalnej wyceny, zakresu działań oraz terminu realizacji.