Mini e-book
„Kolor w identyfikacji wizualnej marki”

Stoisz przed decyzją i nie do końca wiesz, jak chcesz, żeby wyglądała Twoja marka online?
Nie masz pojęcia, od czego powinnaś zacząć? Nie wiesz, jak oprzeć się milionom grafik z Canvy, które różnią się od siebie i wcale nie tworzą spójnego wizerunku marki?

Możemy Ci pomóc!

Pobierz bezpłatny e-book, poznaj znaczenia kolorów i opracuj paletę barw swojej marki, która pasuje do Ciebie i Twojego biznesu online.

Kim są Brand Girls?

Asia Kryger

Karolina Żebrowska

Jesteśmy Asia i Karolina, czyli kreatywny kolektyw, powołany z chęci stworzenia miejsca, które wspiera kobiety sukcesu i buduje z nimi ich marki premium. Pomagamy kreować kobiece biznesy, odważne i gotowe do działania, wspieramy w rozwoju i dzielimy się naszą wiedzą na kursach, szkoleniach i konsultacjach indywidualnych.

Na co dzień budujemy strony www i sklepy online, tworzymy identyfikacje wizualne i branding dla marek premium. Chcemy widzieć wokół siebie biznesy, które świadomie komunikują swoje wartości poprzez dopracowany wizerunek.

Asia specjalizuje się w tworzeniu strategii marki i sprzedaży oraz budowaniu spójnego wizerunku w sieci. Jako certyfikowany ekspert MailerLite pomaga wdrażać ścieżki Klienta i konwertujące zapisy na newsletter. 

Karolina natomiast specjalizuje się w grafice, ilustracji, tworzeniu stron internetowych i sklepów. Odpowiada też za zaplecze techniczne projektów.  Każda z nas zajmuje się też brandingiem.

Pracujemy z dwóch krańców Polski, co nie przeszkadza nam w budowaniu naszego wspólnego brandu. Wręcz przeciwnie – działania strategiczne mamy dzięki temu opanowane do perfekcji!

Bezpłatny e-book!

Zapisz się i pobierz nasz darmowy e-book o psychologii kolorów i zbuduj fundament koncepcji wizualnej Twojej marki.