REGULAMIN OPINII

Przeczytaj naszregulamin opinii

regulamin obowiązuje od 01.01.2023 r.
dotyczy strony www.brandgirls.pl oraz www.platforma.brandgirls.pl 

ZASADY UMIESZCZANIA OPINII

Regulamin tyczy się opinii naszych usług oraz moich produktów cyfrowych. Regulamin dotyczy naszych działalności zarejestrowanych jako: jednoosobowa działalność gospodarcza pod firmą „Creativevibes Joanna Kryger” ul. Przecław 116/17, 72-005, Przecław, NIP: 8561908385 oraz  jednoosobowa działalność gospodarcza pod firmą „Kreatywna Freelancerka Karolina Żebrowska”, ul. Tylżycka 1/73, 01-656, NIP 5252443254.

Wszystkie zamieszczone opinie na naszej stronie są opiniami naszych Klientów, którzy korzystali z naszych usług, produktów lub bezpłatnych konsultacji. Na naszej stronie internetowej nie ma możliwości publikowania opinii samodzielnie, bez wcześniejszego zatwierdzenia tego przez nas. Wszystkie opinie są weryfikowane. Opinie wysyłane są mi mailowo, poprzez wiadomości prywatne na social mediach, nagrywane w formie audio lub wideo, oraz zbierane poprzez formularz Google Forms. Następnie są samodzielnie publikowane na naszej stronie www. Nie wszystkie opinie, które dostajemy, są umieszczane na naszej stronie www. Znajdują się tu wyselekcjonowane przez nas opinie. 

Nikomu nie płacę za wystawianie opinii na temat moich usług oraz produktów. Nie uznajemy zasad opinii „sponsorowanych” oraz „barterowych”. Klienci samodzielnie wybierają maila, z którego wyślą nam opinię. Na formularzu Google Klient ma także możliwość zaznaczyć, czy jest to opinia, która może zostać opublikowana na naszej stronie.

Gdybyś chciał/a cofnąć publikację Twojej opinii na mojej stronie, napisz do nas i zgłoś to na adres e-mail: hello@brandgirls.pl.  Twoje zgłoszenie będzie niezwłocznie rozpatrzone, nie później niż 14 dni, jeśli faktycznie doszło do nieuprawnionego wystawienia opinii w Twoim imieniu. Usunę opinię z mojej strony internetowej. 

Jeśli w Twojej opinii, którakolwiek z opinii jest niewiarygodna lub pozyskana w nieuczciwy sposób, prześlij swoje zgłoszenie, na adres e-mail hello@brandgirls.pl. Rozpatrzymy Twoje zgłoszenie w ciągu 14 dni. 

Treść tego regulaminu może ulec zmianie z takich powodów jak: zmiany przepisów, zmiany technologiczne czy zmiany biznesowe. Nowa wersja jest publikowana na naszej stronie. 

Dziękujemy za Twój poświęcony czas!Asia Kryger i Karolina Żebrowska